530-864-935   kobietadekektyw24@gmail.com

Kobietadetektyww24

Kobietadetektyw24

Mówi się…” kobieto puchu marny”… czy aby na pewno?

O nas

Czy kobieta to dobry detektyw…? Oczywiście! Kobiecy spryt, intuicja, siódmy zmysł, stabilność emocjonalna oraz determinacja to cechy, których brakuje mężczyźnie. Jak dodamy jeszcze pomysłowość, kreatywność oraz wdzięk i doświadczenie równa się to nie tyle dobry detektyw co idealny detektyw. Tak właśnie jest w naszym zespole.

Każdy  detektyw pracujący w naszym biurze posiada doświadczenie, licencję i zdolności do rozwiązania każdej najtrudniejszej nawet sprawy. Detektyw musi służyć wsparciem w wielu trudnych życiowo sytuacjach. Empatia, poufność, cierpliwość i umiejętność słuchania na co dzień towarzyszy pracy detektywa.

Zawód, który wykonujemy, zawód detektywa to nie tylko sposób na zarabiane, to również a może
przede wszystkim pasja i chęć pomagania ludziom.W każdej powierzonej sprawie zbieramy dowody-materiały tylko i wyłącznie opierając się na przepisach prawa. Na zakończenie współpracy przekazujemy materiał filmowy wraz z pisemnym sprawozdaniem mogące służyć jako dowód w ewentualnym postępowaniu sądowym. Detektywi pracujący nad konkretnym zleceniem występują też przed organami wymiaru sprawiedliwości w charakterze świadków.

Każdy detektyw w naszym Biurze Detektywistycznym „Verte” charakteryzuje się solidnością, skutecznością i poufnością oraz dyspozycyjnością 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nasze Biuro Detektywistyczne świadczy dla Państwa wszelkie usługi wynikające z zapisów Ustawy o usługach detektywistycznych stawiając na pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Działamy na podstawie Zezwolenia MSWiA nr RD-140/2016.

Każdy  zatrudniony w naszym biurze legitymuje się licencją detektywa jak również bogatym doświadczeniem zawodowym oraz nieprzeciętnymi umiejętnościami wielokrotnie sprawdzonymi w praktyce.

Celem podejmowanych przez nas działań jest dostarczenie jak najbardziej rzetelnych i sprawdzonych informacji umożliwiających Państwu podjęcie właściwych decyzji.

Mając na uwadze iż każde trafiające do nas zlecenie posiada swój indywidualny charakter każdorazowo przeprowadzamy wstępną analizę możliwości wykonania zadania oraz jego kosztów.

Przyjmując do realizacji jakiekolwiek zlecenie jesteśmy w pełni przekonani iż dostarczymy precyzyjne, sprawdzone i wiarygodne informacje oraz dowody które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do kontaktu.

Zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość dla każdego z naszych klientów. Wiemy, jakie to istotne.

Nasze biuro detektywistyczne jest dostępne dla Państwa usług przez całą dobę.

Oferujemy formalne sprawozdania dotyczące naszych czynności, które mogą posłużyć jako dowody w sprawach sądowych.

Dlaczego my?

Wyróżniającym atutem naszej firmy jest doświadczenie oraz zaplecze osobowe i sprzętowe. Posługujemy się nowoczesną techniką i współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku. W trudnych życiowych sytuacjach czy to w biznesie, czy w życiu osobistym  każdy z nas chce się czuć stabilizację, komfort i bezpieczeństwo. Dlatego warto skorzystać z usług prywatnego detektywa, który uzyska i zabezpieczy dla nas informacje pozwalające eliminować zagrożenie i poczuć się bezpiecznie.

Satysfakcja klientów jest dla nas priorytetem. Świadectwem tego niech będą opinie naszych klientów, którym pomogliśmy dostępne na niezależnych portalach.

Oferta

W ofercie naszego Biura Detektywistycznego znajdziecie Państwo pełen zakres usług pozostających w zgodzie z obowiązującą Ustawą o usługach detektywistycznych.
Każdy detektyw zatrudniony w naszej firmie to odpowiedzialny i doświadczony fachowiec posiadający licencję detektywa.

Podejmujemy się większości zadań, nawet tych, o których można powiedzieć „trudne”.

 

Sprawy rozwodowe, rodzinne

 

 

Obserwacja osób

 

 

Poszukiwanie osób

 

 

Ustalenia adresowe

 

 

Sprawy spadkowe

 

 

Sprawy karne w pełnym zakresie

 

 

Wywiad środowiskowy i gospodarczy

 

 

Wykrywanie podsłuchów

 

 

Informatyka śledcza

 

 

Śledztwa gospodarcze

 

 

Zwalczanie nieuczciwej konkurencji

 

 

I wiele innych w zależności od potrzeb klienta

 

CENNIK

INDYWIDUALNA WYCENA USŁUGI

DARMOWA

Ceny naszych usług mogą znacząco się różnić, podobnie jak zlecenia, które wykonujemy. Dlatego też podchodzimy do wycen indywidualnie, zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.

Zapraszamy do kontaktu!

Z chęcią odpowiemy na Twoje zapytanie. Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z formularza obok.

Informacje

530-864-935
884-600-282
kobietadekektyw24@gmail.com

Adres

Katowice
Aleja Roździeńskiego 188 C

Informacje

530 864 935
884 600 282
kobietadekektyw24@gmail.com

Adres

Katowice
Aleja Roździeńskiego 188 C

Obszar naszego działania: Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Częstochowa, Oświęcim, Pszczyna, Kraków, Rybnik